"Móda se dá koupit. Styl musí člověk mít."

tel.: +420 604 266 996 e-mail: iveta@islosarova.cz Facebook

Spolupráce

 • logo spolupráce

  Mgr. Robert Stuchlík

  Certifikovaný profesionální somatický kouč, výživový poradce, člen Aliance výživových poradců ČR. Vrací své klienty k inteligenci těla. Poznal, že základem našeho života je, jak sami se sebou zacházíme. Vede nás k soucitu s tělem, šetrné péči o něj, komunikaci s ním. Tělo nám vlídnou všímavost oplácí pocity radosti, svěžesti a spokojenosti. V životě i v práci. Místo hladovky, nebo přejídání Robert klade důraz na racionální a všímavou volbu toho nejlepšího, co tělu prospěje. Jídlu vděčí za to, že zhubnul 30 kg a po dvaceti letech se rozloučil s astmatem. Dar racionální péče o sebe sama předává dál svým klientům.    

  www.hubnemechytre.cz

 • logo spolupráce

  S Respect fashion spolupracuji, když potřebuji pro své klienty ušít na míru něco originálního v kvalitní české krejčovské dílně. Splňují mé náročné standardy na výběr spolupracovníků a díky tomu vím, že svým klientům mohu zaručit výbornou péči a kvalitně odvedenou práci.

  S klienty si v hezkém prostředí a v příjemné atmosféře dáme kávu a vybereme úžasné materiály především z Itílie, ale i z jiných koutů světa. Vytvoříme kvalitní základ klientova šatníku v podobě výjimečných kousků oděvů, ale i luxusní detail završující naši spolupráci na novém stylu.

  www.respect-fashion.cz