"Móda je hra – hrajme ji s lehkostí sobě vlastní. Naučme se hrát ji podle pravidel a záměrně je porušovat."

tel.: +420 604 266 996 e-mail: iveta@islosarova.cz Facebook

Kurzy

Naučte svůj tým starat se kvalitně o svůj vzhled a dělat u zákazníků nezapomenutelný první dojem. Vhodně zvolený oděv může rozhodnout obchodní schůzku. Naučím Vaše firemní týmy etiketě odívání.

Kurzy jsou vedeny interaktivní formou s praktickými ukázkami a vždy v malých skupinách. Zachovám tak individuální přístup a každý si odnese znalosti, které potřebuje. Díky mé spolupráci s dalšími profesionály (módní fotografové, kadeřníci, vizážisté, kosmetičky, krejčí a další) docílíme kompletní přeměny pracovní image Vašeho týmu i celé firmy.

Kurzy připravuji výhradně na míru potřebě zákazníka, proto se délka školení, velikost skupin i obsah kurzů liší.
Pokud hledáte právě tyto služby, kontaktujte mne.

Kurz líčení / 3 hod.

Příjemnou a nenásilnou formou se naučíte, jak si vykouzlit dokonalý make-up. Alespoň na chvilku se vcítíte do role profesionála a vniknete do světa alchymie líčidel a barev.

Obsah kurzu:
Teoretická část

  • péče o pleť
  • barvy, líčidla a jejich využítí, optické korekce, použití štětců …

Praktická část  

  • názorná ukázka líčení přímo na Vás
  • zkouška líčení - denní/večerní make up, jak se nalíčit za 5 minut

Při skupinovém kurzu se líčíme navzájem. Získáte nejenom skvělou zkušenost, ale blíže se seznámíte i s různými materiály. Zároveň se na vlastní kůži přesvědčíte o tom, že co vyhovuje Vám, není ideální pro druhého a naopak. Je to úžasný relax, při kterém se přesvědčíte, že stačí tak málo.