"Vlastnictví příliš velkého množství (oblečení) je matoucí a zjišťuji, že nakonec stejně nosím ty moudře vybrané šaty pořád dokola."

tel.: +420 604 266 996 e-mail: iveta@islosarova.cz Facebook

Reference

 • S Ivetkou se znám od dětství, byly jsme kamarádky už tehdy a pamatuji si, že už v dětství byla velmi kreativní. Kreativita jí zůstala a já jsem za to ráda. V roce 2002 jsem natočila Baječná léta pod psa a Iveta mě začala líčit a pomáhat mi se stylingem. Tato spolupráce přetrvala i u natáčení Rodinných pout, později VKV a trvá dodnes. Ivetka je nejen skvělá kamarádka, ale i neskutečně šikovná. Vždy, když jí navštívím, tak si domů odnáším nejen krásné kousky, ale i plno rad. Ivetku mohu jen doporučit, je prostě úžasná!

  Alice Bendová, herečka a modelka

 • Jana Zápotocká
  Pokud mám vyhodnotit naši spolupráci s Ivetou v letech 2009–2011, tak nemůžu použít jiné slovo než "úžasné". Podařily se nám společně s Ivetou a s fotografkou Markétou vytvořit neopakovatelné propagační materiály, jak pro společnost Ella studio, tak pro společnost Hartmann. Dva úžasné nástěnné kalendáře, mnoho fotografií pro studio Ella, otevírací a výroční akce fitness centra, na tom všem se Iveta podílelajako hlavní vizážistka a zároveň bylo její slovo velice podstatné ve výběru oblečení, prostor a celkového stylu focení. Jsem moc ráda, že jsme se při této práci potkaly a za vše děkuji.

  Jana Zápotocká

 • Lenka Václavíková, maminka na mateřské dovolené
  S paní Šlosárovou jsem se seznámila při focení, kde jsem se oddala jejím schopnostem poznat, co člověku sedne. Naučila jsem se od ní spoustu nových věcí v oblasti líčení a zároveň poznala, jak zajímavý a báječný člověk Iveta je. Focení jsem si moc užila a dodnes na něj ráda vzpomínám. Naše další setkání bylo při oslavě 1. narozenin Studia Ella v Jesenici. Paní Iveta nás měla na starost zhruba deset, a vše zvládla na jedničku. Vyzařovala z ní obrovská pohoda. V jejím líčení jsem se cítila přirozeně, ale zároveň výjimečně a svěže. Od té doby již nějaký čas uplynul, ale já se za ní ráda vracím do jejího barevného a třpytivého království, ze kterého si vždy odnesu nějaký poklad. Ivetku jen a jen doporučuji. Vždy odjíždím spokojená a příjemně naladěná.

  Lenka Václavíková, maminka na mateřské dovolené

 • Kateřina Zápotocká
  Spolupráce s Ivetkou byla naprosto na jedničku. Díky ní byly mé dva kalendáře naprosto originální a každá fotka měla něco do sebe. Nejenom, že mne dokázala krásně nalíčit, obléknout, naučit pózování, výraz ve tváři, ale vytvořila naprosto skvělou pohodovou atmosféru, díky které jsem se na focení cítila naprosto uvolněná a ve své kůži. Takže za mě to byly nejlepší focení, které jsem kdy zažila. 100% doporučuji.

  Kateřina Zápotocká

 • Martina Antošová
  Se svatebním líčením od Ivetky jsem byla moc spokojená. Líčení bylo nádherné, vydrželo celý den i noc, a tak jsem se cítila skvěle a nejen já, ale i moje maminka, kterou Iveta také líčila. Děkuji Ivetko.

  Martina Antošová

 • Zúčastnila jsem se jednodenního kurzu paní Šlosárové v Praze a zcela to změnilo můj pohled na sebe sama. Naučila jsem se vnímat oblečení jako prostředek k podtržení mé individuality. Velmi rychle jsem si osvojila jednoduché zásady harmonie mezi oblečením, doplňky a člověkem samým. Osobní přístup paní Šlosárové ke každému klientovi je naprosto výjimečný a jedinečný. Paní Šlosárová umí nejenom vytvořit osobní styl člověka, ale zároveň dokáže vyzdvihnout jeho přirozené sebevědomí.

  Lenka Uhlíková, manažerka

 • S paní Ivetou se znám již dlouho a pod jejím vedením jsem postupně získala naprostou jistotu a samostatnost při výběru a sestavování svého šatníku. Je mi 54 let a jako učitelka se chci cítit přirozeně a pohodlně, elegantně a zároveň v souladu s módními trendy.

  Renata Seková, učitelka

 • Petra Gernerová, executive head, Czech Production s.r.o.
  Paní Ivetko, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělou práci! Váš individuální a velmi milý přístup, nasazení a celkové pojetí je velkorysé. Myslíte na každičký detail, zohlednila jste moji osobnost a potřeby. Opravdu veliký dík. Okolí moji změnu zaregistrovalo, můj šatník ještě více :-). Přeji hodně úspěchů při další práci a věřím, že se spolu v boducnu znovu setkáme.

  Petra Gernerová, executive head, Czech Production s.r.o.

 • Dominika Ziková, studentka
  Asi dva roky zpátky mě Ivetka požádala, jestli bych pro ni nedělala modelku na jedno focení. S radostí jsem nabídku přijala a na focení dorazila. Byla to pro mne velmi příjemná zkušenost. Jen jsem dojela na místo, a o ostatní se už postarala ona. Při líčení vládla uvolněná a přátelská atmosféra, při focení zrovna tak. Tento den utekl rychle jako voda. Nikdo se nestresoval, všechno proběhlo hladce a s dobrou náladou. Ráda bych tento den prožila znovu.

  Dominika Ziková, studentka

 • Po delším přemlouvání manžela jsme se pustili do rekonstrukce obývacího pokoje. Jelikož jsem neměla představu, jak vymalovat a jaké doplňky zvolit, hledala jsem nějakou inspiraci. Bohužel marně, nic mne nezaujalo. Potom mi kamarádka doporučila paní Šlosárovou. Rozhodla jsem se ji kontaktovat co nejdříve a dobře jsem udělala. Schůzku jsme měly u paní Ivety v jejím salónku. Nikdy bych nevěřila, jaké barvy se dají kombinovat. Odcházela jsem skvěle naladěna a v hlavě měla plán, jaké nové barvy použiji do našeho pokoje. Nejen, že mi paní Iveta poradila jak vymalovat, jaké barevné doplňky použít, ale ještě mi poradila jak se líčit a oblékat. A k mé velké radosti jsem odcházela s několika kousky krásných šperků, které paní Iveta sama vyrábí. Tuto velice milou a ochotnou paní budu všem známým doporučovat. A příště, až přemluvím manžela na rekonstrukci dalšího pokoje, tak si nechám určitě poradit od paní Ivety.

  Renata Plačková, vedoucí nábytku

 • Vždy jsem si myslel, že v oblékání může být člověk kreativní. Netušil jsem ale, jak moc. Díky image konzultaci jsem zavnímal, kde jsou mé další možnosti. Velmi oceňuji příjemné prostředí, profesionální a lidský přístup.

  Karel Drchal, manažer obchodní sítě

 • Ivana Nesnídalová, manažerka, lektorka vzdělávací společnosti
  Měla jsem možnost zúčastnit se konzultace ohledně image s paní Šlosárovou a musím říci, že jsem byla více než překvapená. Velmi příjemné prostředí, s perfektním jednáním a prvotřídním přístupem. Líbilo se mi, že každá změna či úprava byla vysvětlena a opodstatněna. Velmi mě potěšilo, že ve spolupráci s paní Šlosárovou byl zajištěn kompletní servis – od líčení přes styl oblékání, sladění s doplňky, kadeřníka, až po individuální přístup při nákupu oblečení. Vzhledem k mé pozici je image velmi důležitá, proto paní Ivetě velké díky :-)

  Ivana Nesnídalová, manažerka, lektorka vzdělávací společnosti

 • S Ivetou jsem měla tu čest spolupracovat na akci určené pro ženy, při které jsme se měly možnost dozvědět mnoho informací. Informace si však můžete přečíst v módních časopisech, na internetu. To, co celé akci dalo tu správnou "štávu" byla právě Ivetka, její lidský a nekonvenční přístup a schopnost udělat z každé ženy Bohyni. Nádhera!

  Hana Žišková, LIFe travel

 • Jsem samoživitelka s dvěma dětmi a velmi si vážím cenných rad paní Šlosárové v otázkách stylu a módy. Nevěřila jsem, že si můžu dovolit takovýto druh poradenství při mém skromnějším rozpočtu. Paní Šlosárová mi ukázala cestu, jak si vytvořit jednoduchý a cenově dostupný šatník s nepřeberným množstvím atraktivních kombinací.

  Miluše Skalová, podnikatelka

 • Lenka Hejhalová, konzultant zdravého životního stylu
  V péči stylistky Ivety Šlosárové jsem přes patnáct let. Vyhovuje mi její citlivý, kreativní, a zcela originální přístup k člověku. Dokonale umí skloubit vnitřní rysy osobnosti s vnějším vzhledem a s prostředím, ve kterém se člověk pohybuje. Je pro mne neustálou inspirací, mohu se naprosto spolehnout, že můj styl je vždy přirozený a velmi šik. Dopřávám si komfort zcela profesionálního vedení.

  Lenka Hejhalová, konzultant zdravého životního stylu

 • I have met with Iveta multiple times over the last few years. At the start, I can honestly say I had no idea what a stylist did and whether I would enjoy the meeting. However, I was pleasantly surprised. Iveta pointed out colours and styles, and which cuts and collars suited my body shape. Moreover, the pallet of colours she prepared takes all the guess-work out of buying clothing – from casual t-shirts through to business suits. Iveta is a friendly happy person, who makes the experience enjoyable. Thanks again, Iveta!

  Gavin Kommer, IT consultant

 • Paní Iveta mi velice pomohla svým širokým portfoliem služeb v oblasti stylingu, laicky řečeno mě příjemnou a nenásilnou formou naučila co si obléct a jaký make up použít, abych vypadala co nejlépe za každé situace. Obrovský přínos vidím v paletě barev, kterou mi během jednoho odpoledne připravila a která je teď už to jediné, co kromě platební karty s sebou na nákupy potřebuji, abych už nikdy nepřinesla domů kus oblečení, který se mi líbil na ramínku, ale nikdy ho vlastně nevyužiju. Nejvíce mi ale pomohla konzultace s tématem, jak kombinovat oblečení, abych ho ve skříni nemusela mít hromady a přesto pokaždé vypadala jinak. Tato služba umožní každé ženě využít maximum ze svého šatníku a neutrácet zbytečně za oblečení, které pak nenosí. Mě osobně nejvíce překvapilo, že u oblékání nezáleží ani tak na ceně, ale na tom, jak to zvládnete sladit s ostatními kusy – některé levné cetky pak mohou vypadat milionově. Nepokládám se za ženu, která zbožňuje nakupování, a proto jsem opravdu vděčná paní Ivetě, že mi poradila jak se dobře obléknout, využívat doplńky, vybrat správné barevné kombinace a nemuset proto trávit hodiny v obchodních centrech.

  Veronika Kommer, recruitment consultant

 • Markéta Houštecká, podnikatelka v designu
  S prací paní Šlosárové jsme byli naprosto spokojeni. Svým profesionálním přístupem přispěla ke šťastnému startu našeho manželství. Líčení provedla s ohledem k vybraným šatům, účesu a mým představám bez chybičky. Při stylistice mého manžela (výběru svatebního obleku, košile, kravaty, bot a dalších drobných detailů) přihlédla k našim požadavkům a během krátké doby zvládla vše krásně sladit. Rádi bychom paní Šlosárové poděkovali za úžasnou spolupráci.

  Markéta Houštecká, podnikatelka v designu

 • Jmenuji se Markéta, je mi 31 let a jsem z Plzeňského kraje. Než jsem se setkala s Ivetou, myslela jsem si, že mám vše dobře vyřešené, ať už šlo o oblečení, boty, účes. Po konzultaci, která u mě trvala déle než jsem si myslela, jsem zjistila, že je vše špatně. Každý kousek oblečení jsem zkusila, Iveta dala komentář a já jsem se nestačila divit. Začala jsem si uvědomovat, že je vše úplně jinak. Co se týče líčení, nikdy jsem to nepotřebovala, a Iveta mi dokázala vysvětlit, proč to tak je a ukázala mi cestu jak na to. Účes jsem měla dobrý do doby, než jsem navštívila kadeřnici, která mi řekla, že víc zničené vlasy neviděla. I tyto rady byly super. Dnes můžu říct, že je ze mě úplně jiný člověk, a hlavně mne lidé kolem mě berou úplně jinak. Proto, pokud jenom trochu uvažujete o změně image, neváhejte kontaktovat Ivetu a zůčastnit se těchto sezení. Iveta je opravdu skvělá a hlavně lidská.

  Markéta Rousová, obchodní zástupkyně

 • Ivetku znám už hodně dlouho a měla jsem možnost ji už víckrát vidět při práci nebo vidět její výsledek. Sama na sobě jsem si její šikovnost vyzkoušela při focení reklamy na funkční spodní prádlo a při focení propagačních materiálů pro hotel v Kutné Hoře (ve svatebních šatech). Ivetka své práci rozumí a je vidět, že ji baví. Má spoustu energie a dobrou náladu šíří všude kolem sebe. Poslední akce, které jsem se účastnila, byl seminář o živlové typologii pořádaný u Ivety v ateliéru. Dozvěděla jsem se tam spoustu užitečných nových informací a prohlédla si ateliér, který určitě doporučuji navštívit.

  Gabriela Ziková, projektový manažer a projektant vodohospodářských staveb

 • Dagmar Slabá, finanční poradkyně
  Ať je vám dvacet nebo padesát, ať jste ženou či mužem, ať se celý den věnujete dětem nebo rozhodujete o finančních transakcích velkých nadnárodních společností a přesto se chcete cítit dobře, vypadat k světu a nevíte, jak na to – jste tu správně :-). Pokud hledáte profesionalitu s laskavým přístupem a trpělivostí, pokud chcete vypadat chic a přesto zůstat stále sami sebou, pokud se chcete cítit jako doma a máte rádi příjemnou atmosféru – pak račte vstoupit, jste vítáni :-). Ivetku mohu jen doporučit.

  Dagmar Slabá, finanční poradkyně

 • S paní Šlosárovou jsem spolupracovala cca měsíc, nejdřív jsme začaly u mé vizáže a nakonec u ní skončila celá naše firma. Z výsledku jsme byli všichni nadšení. Byla radost s ní spolupracovat, vše perfektně vysvětlila a názorně ukázala… Nejen, že Vám tato sympatická paní pomůže, abyste vypadala jako hvězda, ale jako bonus k tomu vás nabije energií, protože je to vždy usměvavé sluníčko.

  Iva Semseiová, vedoucí strukturní regionální kanceláře

 • Před rokem jsem plánovala svoji svatbu a potřebovala jsem krásně nalíčit. Hledala jsem na internetu vizážistku; padla mi do oka velice sympatická paní Iveta Šlosárová. Hned jsem se k ní objednala. Iveta je velice krásný, milý a úžasný člověk, ze kterého neskutečně září dobro a láska. Její profesionální přístup je na tak vysoké úrovni, že každý musí být spokojen. Byla jsem nádherně nalíčená a v můj velký den "D” jsem se opravdu cítila jako nejkrásnější princezna na světě. Jsem za to Ivetě neskutečně vděčná a jsem šťastná, že jsem jí potkala.

  Jana Svobodová, referentka v rakouské firmě

 • Jan Gerner, podnikatel
  S Ivetou mě seznámila moje manželka; chtěl jsem poradit se změnami ve svém šatníku. Když jsme se poprvé setkali, nejprve mne napadlo, jak by mohla taková krásná křehká drobná dívka rozumět potřebám skoro dvoumetrového, lehce obtloustlého hromotluka. Jak moc jsem se mýlil! Iveta mě přesně odhadla, co vybrala, to sedělo, hned poznala v čem a proč se necítím, zkrátka to byl moc příjemný a přínosně strávený čas. Dnes s Ivetou řeším i péči o svou problematickou pleť. Všem můžu její služby vřele doporučit.

  Jan Gerner, podnikatel